W trosce o przyszłe pokolenia

Ekologia i bezpieczeństwo w PRODBET

Od początku działalności naszej firmy szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników i zastosowaniu nowoczesnych technologii mamy pewność, że produkty, które trafiają do naszych klientów spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i nie szkodzą środowisku.

Ekologia

Troszczymy się o środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawiamy, że produkcja betonu jest bardziej przyjazna środowisku. W węzłach betoniarskich, które posiadamy, zostały zamontowane urządzenia do recyklingu mieszanki betonowej i mycia betonomieszarek i sprzętu.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów. Na każdym etapie produkcji stosujemy restrykcyjne normy bezpieczeństwa, a klientom dostarczamy beton najwyższej jakości. Zanim nasze produkty trafią na rynek, przechodzą one szereg badań i testów w naszym wewnętrznym laboratorium, a cały cykl produkcyjny jest nadzorowany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. O wysokiej jakości i bezpieczeństwie naszych produktów świadczy też szereg zdobytych certyfikatów. 

Produkty i usługi

Nasze wytwórnie betonu

Wytwórnia betonu MIRKÓW

ul. Mirkowska 43 B<br /> 05-520 Konstancin – Jeziorna

Wytwórnia betonu MIRKÓW

ul. Mirkowska 43 B
05-520 Konstancin – Jeziorna

tel./fax+48 22 757 65 42

Kierownik wytwórni
Krzysztof Pomichowski
tel. +48 602 105 870
k.pomichowski@prodbet.com.pl